NOVINKY


New website
Kompletní stránky chovatelské stanice Šejtanova smečka - Kavkazský pastevecký pes & Německý špic trpasličí
New website
Nové stránky belgičáka Aťáska (akční dvojka Atilla Aboriginal Mystery + panička Vlasta)

New website
Nové stránky Malířské a natěračské práce - Prostějov, František Weinlich

HomeJak to všechno začalo? Za všechno vlastně může moje smečka čtyřnohých chlupáčů. A když říkám za všechno, tak myslím opravdu za všechno! S pořízením kavkazské holky přišlo posléze i založení chovatelské stanice a plánování prvních štěňátek. Home S tím vznikla i touha mít webovou prezentaci, ale přebytečné peníze se mi doma neválely, estránky a spol. v té době naštěstí ještě neexistovaly, tak nezbylo nic jiného, než se pokusit o něco vlastního. Od té doby uplnynulo mnoho let a já se od prvních pokusů s FrontPagem a období lenosti psát ručně html kód, dostala tam, kde jsem teď. Ale už teď vím, že to není konečná, to co umím, je pořád jen špička ledovce a s každým novým webem se mi otevírají nové možnosti.


Od webové prezentace chovatelské stanice už byl jen krůček k focení. Každý správný web přece obsahuje fotografie. Home Začalo to nevinně, tu focení na procházce, tu a tam výstava a než jsem se nadála, nosila jsem foťák všude s sebou a kamarádi se začali ptát, jestli bych jim nevyfotila psa, koťata, morčata a už se to vezlo :-)


Naší chovatelské stanici chyběla poslední věc, veterinář na každém kroku, aby měli prckové tu nejlepší možnou péči a ideálně nonstop. Moje volba kam po gymplu byla víc než jasná...


Jen díky prckům jsem dnes tam, kde jsem, díky nim jsem se naučila novým věcem a poznala opravdové kamarády, děkuji Bllérko a Agirku!


© PHOTOGRAPHY & WEBDESIGN by z Bllerkova