Jméno psa: Pohlaví: Rok narození: DKK: Chovnost: Číslo zápisu: Majitel: Záznamů:
JménoP/FDatum narozeníČíslo zápisuDKKChovnostOtecMatka
ARMEE Finsternisfena01.09.2002ČMKU/KAO/2260/02 ---IRAN HunzaELVA Kamenná stráž
ARMELLA Šejtanova smečkafena30.03.2003ČMKU/KAO/2322/03/072/2 (MVDr.Decker)chovnáCERBERUS RemetaALBA Stanice Pacov
ARMÉNA z Čakanského vrchufena13.01.2001Z Reg/KAO/2085/01 ---DON z Toušenského soutokuAGRISCHA od Královny Támar
ARMI z Holušova statkupes20.07.1993ČSHPK ---ACHAB OčakovABRA Drsňák
ARMIN Něžný obrpes05.10.2006ČMKU/KAO/2943/06 ---EVDOKIM iz Russkoj ProvinciiCINDY Pet-Mir
ARMIN Údolí Vrchlicepes31.10.1992ČSHPK/748/92 ---ATAMAN z Březové rokleAGÁTA Ráj zvířat
ARMY Ja-Kor z Datyňpes25.11.2004ČMKU/KAO/2564/04 ---BULAT PeresvetASAR Remon Fáres
ARNA Čilizská rovinafena ČSHPK/36/89/91 chovnáAGA-BEKCHARITA Ohrožený ranch
ARNET Teufelfena23.10.1992ČSHPK/745/92/96 chovnáCHASAN ParasičBEJA Lištička
ARNIKA Beranova skálafena25.06.1998Z Reg/KAO/1788/98/00 chovnáPORAIT Boj GlotovovaAIWA Dax
ARNIKA Droužkovický potokfena13.11.2004ČMKU/KAO/2553/04 ---VILLÁM Boszporuszi NaptüzBASMA od Královny Támar
ARNIKA z Divokých stepífena ČSHPK/53/85/88 chovnáFINN von Gräuen RäuberAKELLA Ohrožený ranch
ARNY Beranova skálapes25.06.1998Z Reg/KAO/1782/98 ---PORAIT Boj GlotovovaAIWA Dax
ÁRNY Droužkovický potokpes13.11.2004ČMKU/KAO/2547/04/07 chovnýVILLÁM Boszporuszi NaptüzBASMA od Královny Támar
ARNY Ušbapes04.07.2000Z Reg/KAO/1998/00/02 chovnýTUMAN OpokinLAURA z Blížky
ARNY z Čakanského vrchupes13.01.2001Z Reg/KAO/2079/01 ---DON z Toušenského soutokuAGRISCHA od Královny Támar
ARNY ze Soutoku Vltavypes19.12.2001ČMKU/KAO/2161/01 ---DARCHAN z PedmonduGÁJA Klouzovy
AROM z Prácheňského krajepes16.12.2006ČMKU/KAO/2997/06 ---ZNOYCIRA ze Soutoku Vltavy
ARON Dešeretpes09.12.1998ČMKU/KAO/1871/98 ---BLEK HurakoARGEMA Kamenná stráž
ARON Ja-Kor z Datyňpes25.11.2004ČMKU/KAO/2565/04 ---BULAT PeresvetASAR Remon Fáres
ARON od Stříbřeckých rybníkůpes10.08.1996Z REG/KAO/1486/96 ---BILL z Vesničky u HranicARNET Teufel
ARON Ol-Ka-Papes11.06.2000Z Reg/KAO/1984/00 ---DON z Toušenského soutokuALEXA Huňatý medvěd
ÁRON z Brosikovapes31.03.2007ČMKU/KAO/3066/07/091/1 (odvolací komise)chovnýNAZGUL Hranitel GorBROSIKA Lajdn
ÁRON z Carova dvorapes05.03.2009ČMKU/KAO/3426/09 ---NAZGUL Hranitel GorBAKARA Ksiezyc Pamiru
ARON z Divoké hořinypes01.06.1998Z Reg/KAO/1767/98 ---ATHOS od Krásné šeredkyCITA z Vesničky u Hranic
ARON z Kopřivova dvorapes16.05.1998Z Reg/KAO/1751/98 ---GERO SafronovaDIXI z Vesničky u Hranic
ARON Zlatá studánkapes13.11.2001Z Reg/KAO/2154/012/1---GRISA Bátorfia ÖrzöKELLY Lištička
ARONY Šejtanova smečkafena30.03.2003ČMKU/KAO/2323/03 ---CERBERUS RemetaALBA Stanice Pacov
ARONY Šekimfena14.03.2005ČMKU/KAO/2660/05 ---RATIBOR Akmenu GeleZURNA
ARRAN Remon Fárespes21.09.2001ČMKU/KAO/2142/01 ---ESTER z KopfsteinuGANA-HANUMA Vasileva
ARRY Stanice Pacovfena22.08.2000Z Reg/KAO/2029/00 ---BLIZZARD TIM Jižanská hvězdaFETY od Mrtvého stromu
ARRYN Finsternispes01.09.2002ČMKU/KAO/2256/02 ---IRAN HunzaELVA Kamenná stráž
ARSA Baintha Brakkfena24.06.2004Z Reg/KAO/2512/041/1chovnáATILLA Zlatá studánkaAURA Ušba
ARSA Nufirafena09.04.2004ČMKU/KAO/2491/04/052/2chovnáURHAN MoskovskiyDÁMOČKA z Azgiru
ARSA pod Žuránífena18.09.1996ČMKU/KAO/1507/96/99 chovnáBLEK HurakoILI Žďárské hvozdy
ARSA Stanice Pacovfena22.08.2000Z Reg/KAO/2030/00 ---BLIZZARD TIM Jižanská hvězdaFETY od Mrtvého stromu
ARSEJ Wanila von Dostálpes16.07.2000Z Reg/KAO/2012/00 ---ANNDYS Huňatý medvědDARJA Dramijos
ART Ganimedpes02.08.1994Z Reg/KAO/1065/94 ---PALLAD ZacharovaILKA z Blížky
ART Irslakpes19.09.2005ČMKU/KAO/2744/05 ---ZNOYBECKY ze Soutoku Vltavy
ART Nart-Sanopes26.01.2005ČMKU/KAO/2583/05 ---BULAT PeresvetCETRA Remon Fáres