Jméno psa: Pohlaví: Rok narození: DKK: Chovnost: Číslo zápisu: Majitel: Záznamů:
JménoP/FDatum narozeníČíslo zápisuDKKChovnostOtecMatka
ARBAT z Darganova dvorapes27.10.2002Z Reg/KAO/2273/02/05 chovnýATTILA od Královny TámarBINTA Kaukazský čert
ARCADIA Něžný obrfena05.10.2006ČMKU/KAO/2947/06 ---EVDOKIM iz Russkoj ProvinciiCINDY Pet-Mir
ARCHIBALD od Ostré hůrkypes01.05.2006ČMKU/KAO/2847/06 ---MALDERBEATRICE Medvědí lady
ARCHIBALD z Charlotina dvorapes29.06.1999Z Reg/KAO/1905/99 ---PORAIT Boj GlotovovaCHARLOTA Žďárské hvozdy
ARCHIBALD Zlatá fontánapes18.09.2006ČMKU/KAO/2933/06 ---NAZGUL Hranitel GorHERRA-DONA z Azgiru
ARCHIE from Bear Valleypes31.08.2006ČMKU/KAO/2922/063/3 (MVDr.Decker)---NAZGUL Hranitel GorBACCARA Šejtanova smečka
ARCHIE Mevyfrapes28.11.2006ČMKU/KAO/2971/06 ---NAZGUL Hranitel GorAXA Nufira
ARCHIL od Tereziánského hájepes23.08.2012ČMKU/KAO/4014/12 ---AGIR z BllerkovaJAGGO Šejtanova smečka
ARCO Pavlušepes21.09.1998ČMKU/KAO/1842/98 ---BLEK HurakoBENDY Teufel
ARD Bílý důmpes24.06.1998Z Reg/KAO/1790/98 ---ALF od Krásné šeredkyAISCHA Bílý dům
ARELI Remon Fáresfena21.09.2001ČMKU/KAO/2147/01/043/2chovnáESTER z KopfsteinuGANA-HANUMA Vasileva
AREN Hvězda Kavkazupes05.12.2010ČMKU/KAO/3752/10 ---ZNOYBOGYNYA Ázijský medveď
ARES Baintha Brakkpes24.06.2004Z Reg/KAO/2507/04 ---ATILLA Zlatá studánkaAURA Ušba
ARES Foresta Umbrapes29.01.2010ČMKU/KAO/3552/10 ---DASTYN Nart-SanoARSA Baintha Brakk
ARES Gratias Andypes12.06.1997Z Reg/KAO/1647/97 ---VITAS Pitomnik OlniBREDY z Líšeňského lesa
ARES Sidaronpes22.08.2007ČMKU/KAO/3123/07 ---DÁRIUS Ohnivá krvBLANCHE Vlčí doupě
ARES ze Zámecké kovárnypes28.06.1998Z Reg/KAO/1834/98 ---DAMIANDYNA od Mrtvého stromu
ARETA z Galašova panstvífena17.06.1991ČSHPK/ chovnáIRGUS MaximovaAKINA z Valdštejnského panství
ARETA z Modravého údolífena ČSHPK/42/85/87 chovnáFINN von Gräuen RäuberEINA Ohrožený ranch
ARGA Droužkovický potokfena13.11.2004ČMKU/KAO/2552/04 ---VILLÁM Boszporuszi NaptüzBASMA od Královny Támar
ARGA z Toušenského soutokufena04.07.1995Z Reg/KAO/1278/95/97 chovnáPORAIT Boj GlotovovaBONITA Tibin
ARGEMA Kamenná strážfena27.09.1995Z Reg/KAO/1320/95/993/3chovnáJIM z BlížkyADŽIKA Nanbo
ARGO Ajčin dvůrpes09.05.1997Z Reg/KAO/1634/97 ---HASSAN Žďárské hvozdyAJKA Vineko
ARGO Ascolapes20.07.1991ČsHPK/ ---ADI-DASKYTI Ohrožený ranch
ARGO Bílý důmpes24.06.1998Z Reg/KAO/1791/98 ---ALF od Krásné šeredkyAISCHA Bílý dům
ARGO Dešeretpes09.12.1998ČMKU/KAO/1870/98 ---BLEK HurakoARGEMA Kamenná stráž
ARGO Hvězda Kavkazupes05.12.2010ČMKU/KAO/3753/10 ---ZNOYBOGYNYA Ázijský medveď
ARGO z Divoké hořinypes01.06.1998Z Reg/KAO/1766/98 ---ATHOS od Krásné šeredkyCITA z Vesničky u Hranic
ARGO z Modré skálypes06.05.1998ČMKU/KAO/1754/98 ---HASSAN Žďárské hvozdyANKA od Mrtvého stromu
ARGO z Temné tůňkypes03.05.2002ČMKU/KAO/2228/02 ---ARGON z Údolí KalspoltuDAJGA Kamenná stráž
ARGO z Žofínského pralesapes17.11.1996Z REG/KAO/1520/96 ---CHASAN BurmistrovaAŠCHA Medvědí dráp
ARGO Zlatá studánkapes13.11.2001Z Reg/KAO/2153/01 chovnýGRISA Bátorfia ÖrzöKELLY Lištička
ARGON Beranova skálapes25.06.1998Z Reg/KAO/1781/98/00 chovnýPORAIT Boj GlotovovaAIWA Dax
ARGON Finsternispes01.09.2002ČMKU/KAO/2255/02 ---IRAN HunzaELVA Kamenná stráž
ARGON Gratias Andypes12.06.1997Z Reg/KAO/1648/97 ---VITAS Pitomnik OlniBREDY z Líšeňského lesa
ARGON z Bllerkovapes10.05.2003ČMKU/KAO/2327/03 ---ARGON z Údolí KalspoltuBLLER Ajčin dvůr
ARGON z Údolí Kalspoltupes03.11.1999Z Reg/KAO/1924/99/01 chovnýPORAIT Boj GlotovovaBONITA Tibin
ARGUMENT Eruditpes16.06.2009ČMKU/KAO/3496/09 ---BALAGUR iz Sokolinogo gnezdaIGRUŠKA Erudit
ARGUS Dachvojpes11.10.2000Z Reg/KAO/2050/00 ---DON z Toušenského soutokuAGÁTA Huňatý medvěd
ARGUS Gratias Andypes12.06.1997Z Reg/KAO/1649/97 ---VITAS Pitomnik OlniBREDY z Líšeňského lesa