Jméno psa: Pohlaví: Rok narození: DKK: Chovnost: Číslo zápisu: Majitel: Záznamů:
JménoP/FDatum narozeníČíslo zápisuDKKChovnostOtecMatka
FLAMME Ohrožený ranchfena01.11.1985ČSHPK/57/85/89 chovnáFINN von Gräuen RäuberEIRIS Ohrožený ranch
FLEKATÁ Lištičkafena24.11.2011ČMKU/KAO/3879/11 ---SARMAT TskaroBELINDA Medvědí lady
FLÉR z Divokých stepífena ČSHPK/235/88 ---IRGUS MaximovaARNIKA z Divokých stepí
FLERY Nart-Sanofena23.10.2009ČMKU/KAO/3531/09 ---NAZGUL Hranitel GorBRITHA Nart-Sano
FLEUR Lajdnfena21.07.2009ČMKU/KAO/3510/09 ---NAZGUL Hranitel GorDARLEN Lajdn
FLIP Vlčí doupěpes03.06.2014ČMKU/KAO/4275/14 ---GASTON BAR-BAR Něžný obrELIANE Vlčí doupě
FOIBE Baintha Brakkfena07.03.2009Z Reg/KAO/3422/09 ---BATIR Rama GeleAURA Ušba
FON BARONKA ze Žďárských lesůfena26.03.2013ČMKU/KAO/4106/13 ---ÁRON z BrosikovaBEA JUSA ze Žďárských lesů
FORA-FAJA Eruditfena15.10.2004ČMKU/KAO/2530/04 chovnáPeresvet BULATBONITA Beranova skála
FOREST Nart-Sanopes23.10.2009ČMKU/KAO/3529/09 ---NAZGUL Hranitel GorBRITHA Nart-Sano
FOREST ze Žďárských lesůpes26.03.2013ČMKU/KAO/4103/13 ---ÁRON z BrosikovaBEA JUSA ze Žďárských lesů
FORKA Eruditfena20.11.2010ČMKU/KAO/3748/102/1chovnáMÉĎA BÉĎA EruditDA-MI-BUR Erudit
FORKIS Baintha Brakkpes07.03.2009Z Reg/KAO/3421/09 ---BATIR Rama GeleAURA Ušba
FORT Lištičkapes24.11.2011ČMKU/KAO/3875/11 ---SARMAT TskaroBELINDA Medvědí lady
FORTUNA Eruditfena15.10.2004ČMKU/KAO/2531/04resekce hlavice/0chovnáPeresvet BULATBONITA Beranova skála
FORTUNA Lištičkafena24.11.2011ČMKU/KAO/3880/11 ---SARMAT TskaroBELINDA Medvědí lady
FOX Kavkazský levpes01.03.2007ČMKU/KAO/3040/07 ---GARUN VasilevaDŽÍNA z Údolí Kalspoltu
FOX Lištičkapes24.11.2011ČMKU/KAO/3876/11 ---SARMAT TskaroBELINDA Medvědí lady
FRAJER Šejtanova smečkapes27.04.2006CMKU/KAO/2840/060/0 (MVDr.Decker)chovnýGRISA Bátorfia ÖrzöALBA Stanice Pacov
FRAM Pes do kapsypes18.04.2012ČMKU/KAO/3957/122/1 (MVDr.Decker)chovnýKORÓL LištičkaMETAXA Erudit
FRAM z Údolí Kalspoltupes16.01.2005ČMKU/KAO/2595/05 ---DON z Toušenského soutokuBJURSA od Královny Támar
FRAM-URS z Azgirupes22.10.2002ČMKU/KAO/2271/02/060/0chovnýGARUN VasilevaCROOCKIE CLEA z Azgiru
FRANCIS Zlatá studánkafena25.01.2007ČMKU/KAO/3023/07 ---EVDOKIM iz Russkoj ProvinciiDORRA Zlatá studánka
FRANK Dešeretpes10.10.2004ČMKU/KAO/2458/04/061/1chovnýBATYRCASMIR Gratias Andy
FRED Dramijospes22.05.1998Z Reg/KAO/1777/98 ---BLEK HurakoAURA Dramijos
FRED od Mrtvého stromupes04.04.1998ČMKU/KAO/1726/98 ---ARIS Ráj zvířatALMA od Březové pěšiny
FRED z Údolí Kalspoltupes16.01.2005ČMKU/KAO/2596/05 ---DON z Toušenského soutokuBJURSA od Královny Támar
FREDDIE FRAYER Něžný obrpes08.03.2012ČMKU/KAO/3947/12 ---FRAJER Šejtanova smečkaCINDY Pet-Mir
FREDY Nart-Sanopes23.10.2009ČMKU/KAO/3530/09 ---NAZGUL Hranitel GorBRITHA Nart-Sano
FREEDOM ze Žďárských lesůpes26.03.2013ČMKU/KAO/4104/13 ---ÁRON z BrosikovaBEA JUSA ze Žďárských lesů
FRENA ze Žďárských lesůfena26.03.2013ČMKU/KAO/4107/13 ---ÁRON z BrosikovaBEA JUSA ze Žďárských lesů
FREYA Nart-Sanofena23.10.2009ČMKU/KAO/3532/091/2chovnáNAZGUL Hranitel GorBRITHA Nart-Sano
FREYA Zlatá studánkafena25.01.2007ČMKU/KAO/3024/07 ---EVDOKIM iz Russkoj ProvinciiDORRA Zlatá studánka
FROD Remon Fárespes13.04.2004ČMKU/KAO/2495/04 ---LORANGANA-HANUMA Vasileva
FRODO Eruditpes15.10.2004ČMKU/KAO/2527/04 ---Peresvet BULATBONITA Beranova skála
FROGGY Šejtanova smečkapes27.04.2006ČMKU/KAO/2841/060/0 (MVDr.Decker)---GRISA Bátorfia ÖrzöALBA Stanice Pacov
FROL Pes do kapsypes18.04.2012ČMKU/KAO/3958/12 ---KORÓL LištičkaMETAXA Erudit
FRONA Zlatá studánkafena25.01.2007ČMKU/KAO/3025/07 ---EVDOKIM iz Russkoj ProvinciiDORRA Zlatá studánka
FRONNY z Údolí Kalspoltufena16.01.2005ČMKU/KAO/2601/05 ---DON z Toušenského soutokuBJURSA od Královny Támar
FROSJA Eruditfena15.10.2004ČMKU/KAO/2532/04 ---Peresvet BULATBONITA Beranova skála