Jméno psa: Pohlaví: Rok narození: DKK: Chovnost: Číslo zápisu: Majitel: Záznamů:
JménoP/FDatum narozeníČíslo zápisuDKKChovnostOtecMatka
CONSUL Lištičkapes15.05.2011ČMKU/KAO/3786/11 ---EVDOKIM iz Russkoj ProvinciiSVETSKAYA LVITSA Tskaro
CONÝ Vlčí doupěfena03.06.2004ČMKU/KAO/2497/04/070/0 (MVDr.Decker)chovnáIGOR Ághov dvorAFRA Mys Dobré naděje
CORA Carmen Horrendumfena23.09.2007ČMKU/KAO/3158/07 ---FRAM-URS z AzgiruBADHARA Carmen Horrendum
CORA Dešeretfena17.09.2001ČMKU/KAO/2138/01 ---GRISA Bátorfia ÖrzöARGEMA Kamenná stráž
CORA Ostrá smečkafena08.03.1991ČSHPK chovnáDARO z Divokých stepíANKA z Modravého údolí
CORA Plzeňský Teufelfena25.01.1996Z REG/KAO/1384/96 ---CHASAN ParasičBEJA Lištička
CORA z Temné tůňkyfena24.02.2005ČMKU/KAO/2648/05 ---ARGON z Údolí KalspoltuDAJGA Kamenná stráž
CORÁDO z Údolí Kalspoltupes06.01.2002Z Reg/KAO/2180/02/05 chovnýDON z Toušenského soutokuAJA od Královny Támar
CORIN z Toušenského soutokupes30.05.1996Z REG/KAO/1497/96 ---PORAIT Boj GlotovovaMAVUNI Lebeděv
CORINA Medvědí ladyfena05.01.2006ČMKU/KAO/2803/06 ---MALDERATAKA Medvědí lady
CORINNA z Žofínského pralesafena14.04.2000Z Reg/KAO/1971/00 ---CHASAN BurmistrovaAŠCHA Medvědí dráp
CORNY Šejtanova smečkafena07.02.2005ČMKU/KAO/2614/053/4 (MVDr.Decker)---ZNOYALBA Stanice Pacov
COROT-BEK Eruditfena07.03.2002ČMKU/KAO/2192/02 ---ODIN BEKCASCHIRA z Pedmondu
CORR Carmen Horrendumpes23.09.2007ČMKU/KAO/3156/07 ---FRAM-URS z AzgiruBADHARA Carmen Horrendum
CORRA z Brosikovafena28.03.2012ČMKU/KAO/3945/12 ---YAROMIR SOLNECHNY iz Imperii AnnyBELLA z Brosikova
CORRA Zlatá studánkafena04.06.2004Z Reg/KAO/2504/04 ---IRAN HunzaKELLY Lištička
CORRADO CATTANI Eruditpes23.06.2010ČMKU/KAO/3564/10 ---MÉĎA BÉĎA EruditRAKSHA
CORTEZ Badozapes06.09.2013ČMKU/KAO/4139/13 ---AJBAR AmberlandBERKAT Badoza
CORTINA z Toušenského soutokufena30.05.1996Z REG/KAO/1499/96/02 chovnáPORAIT Boj GlotovovaMAVUNI Lebeděv
COUDY Baintha Brakkpes01.06.2007Z Reg/KAO/3102/070/0 (MVDr.Decker)chovnýFRANK DešeretAURA Ušba
COUNTRY Nufirafena23.03.2007ČMKU/KAO/3050/07 ---MALDERARIA Nufira
COWBOY od Stříbřeckých rybníkůpes07.01.1998Z Reg/KAO/1698/98 ---BILL z Vesničky u HranicARNET Teufel
COWLEY z Modravého údolípes31.07.1987ČSHPK/137/87/903/2chovnýIRGUS MaximovaEINA Ohrožený ranch
CRACKEN Šejtanova smečkapes07.02.2005ČMKU/KAO/2606/05 ---ZNOYALBA Stanice Pacov
CREDO Lištičkapes01.06.2008ČMKU/KAO/3280/08 ---FINIST iz Legendy KavkazaPUMA Lištička
CRESKAT Lištičkapes15.05.2011ČMKU/KAO/3787/11 ---EVDOKIM iz Russkoj ProvinciiSVETSKAYA LVITSA Tskaro
CRIS-CAIWANA z Azgirufena31.03.1995Z Reg/KAO ---BATCHIZDONA Žďárské hvozdy
CROLI z Pedmondufena20.04.1995Z Reg/KAO/ ---BATCHIZKATY Ohrožený ranch
CROOCKIE CLEA z Azgirufena31.03.1995Z Reg/KAO/1181/95/97 chovnáBATCHIZDONA Žďárské hvozdy
CRUELLA z Bllerkovafena05.10.2011ČMKU/KAO/3841/11 ---AGIR z BllerkovaBRITANY Zlatá fontána
CUBA LIBRE ze Žďárských lesůpes02.02.2012ČMKU/KAO/3925/12 ---EDBARS-EXKLUSIV EruditCHERIE Dešeret
CUJO z Pedmondupes20.04.1995Z Reg/KAO/ ---BATCHIZKATY Ohrožený ranch
CURILIS z Žofínského pralesapes14.04.2000Z Reg/KAO/1967/00 ---CHASAN BurmistrovaAŠCHA Medvědí dráp
CYKLON CRAIG z Azgirupes31.03.1995Z Reg/KAO ---BATCHIZDONA Žďárské hvozdy
CYMA Dachvojfena19.09.2004ČMKU/KAO/2443/04 ---IGOR Ághov dvorAMANDA Dachvoj
CYNTHIA Baintha Brakkfena01.06.2007Z Reg/KAO/3104/07 ---FRANK DešeretAURA Ušba
CYR Dešeretpes17.09.2001ČMKU/KAO/2134/01 ---GRISA Bátorfia ÖrzöARGEMA Kamenná stráž
CYR z Brosikovapes28.03.2012ČMKU/KAO/3940/12 ---YAROMIR SOLNECHNY iz Imperii AnnyBELLA z Brosikova
CYRANO od Stříbřeckých rybníkůpes07.01.1998Z Reg/KAO/1699/98 ---BILL z Vesničky u HranicARNET Teufel
CYRUS Remon Fárespes24.09.2002ČMKU/KAO/2262/02 ---ESTER z KopfsteinuALSU